Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit blus  - Superfin vit blus från Lindex, endast använd ett fåtal gånger så i nyskick🤍
Vit blus🪽 - Jätte fin vit blus från Lindex barnavdelning! Säljer då jag inte får någon användning av den längre❤️ storlek är 146-152 men passar mig bra som brukar ha xs-s i vanliga fall
Vit blus - Jätte fin tröja från Lindex finns inte längre aldrig använd❤️❤️passar perfekt till nyår då jag använde den till det!
Vit blus - Strl s mer som m/l! Använd en gång!
Vit Blus - Den är vitare i verkligheten än vad den ser ut att va på bilden❣️
Vit blus - Knappt använd blus med resår i midjan! 💞
Vit Blus  - Säljer en fin blus från Lindex.
Vit blus
Vit blus - 0 Vit blus - 1 Vit blus - 2 Vit blus - 3 Vit blus - 4

Vit blus

Storlek: 146/152
Kategori: Blusar
Märke: Lindex
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin off shoulder topp från Lindex!Tror inte den är menad att vara off shoulder men jag tycker den är snyggast så!❤️Storlek 146/152 men passar mig som oftast bör xs-s!

Elsa
Elsa
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Svart neo noir blus - Svart neo noir blus använd 2 gånger- i helt nytt skick 🌸
Vit volangblus med v-ringning - Supersöt vit blus med djup v-ringning både fram och bak. Blusen har breda volangdetaljer längs axlarna och är ärmlös. Tillverkad i ett lätt tyg som ger en luftig känsla. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Blommig blus från Gina tricot - Fin blommig blus i ny skick, använd endast en gång men ser som ny ut!! Storlek XS/S. Helt slutsåld och säljs inte längre
Svart blus  - Svart blus med fransar från Gina 🌟Knappt använd!!
Vit blus Zara  - Söt vit trendig blus med volangdetaljer längs V-ringningen och små diskreta prickar i tyget. Nyskick
Vit blus med trekvartsärm - Super sött tröja från hm
Blus från Zara - Säljer denna supersöt blus från Zara❤️endast använd en gång