Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Svart långärmad topp med volang axlar
Svart långärmad topp med volang axlar - 0 Svart långärmad topp med volang axlar - 1 Svart långärmad topp med volang axlar - 2

Svart långärmad topp med volang axlar

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en svart långärmad topp med spets och diskret rutmönster. Från zara, storlek S!❤️

Ida w
Ida w
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart blus med volang och öppna axlar - Säljer en svart blus från Cubus med snygga volangdetaljer på axlarna. Blusen har långa ärmar och är gjord i ett lätt, flowy material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå trendig look.
Volang topp  - Volang topp från zara stl s
Topp med volang - Så fin topp från zara med volang💕 bra skick och köpt för några månader sedan. Inte använd mycket❤️
Svart långärmad topp från Zara - Säljer en svart långärmad topp med en texturerad yta. Säljer för den inte kommer till användning. Endast använd vid något tillfälle.
Volang topp - Volang topp från Zara,storlek S. Avänd ganska många gånger men inga defekter eller liknande💕
Zara volang topp - Säljer denna volang topp som bara är testad, aldrig kommit till användning riktigt💗
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!