Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Top
Top - 89 Top - 90

Top

Storlek: ONESIZE
Kategori: Blusar

133 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättehärlig top i färgen cerise rosa 😍 köpt på second hand så märke är oklart men jag uppskattar storleken som en S/M. Skickas spårbart

Sofia
Sofia
(22)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
top - Skitsnygg cerise rosa blus/ kofta eller vad du vill använda den som ☺️ jättehärlig färg 🥰 köpt som vintage så oklart märke men uppskattar sizen som en S. Spårbar frakt ingår.
Top  - Blommig top som är skrynklig vid sidorna
Randig top, XS - Randig top, H&M Divided storlek XS
Pink top - Worn a few times
Rosa top - Säljer en söt rosa omlottopp med långa ärmar och knytning framtill. Perfekt för en stilren och bekväm look. Passar bra till jeans eller kjol.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Rosa blus med rosett från zara - Jätte söt blus från zara med en rosett därbakom!!
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Vit spetsblus med knappar och rosett - Supersöt vit blus i spets med knappar framtill och en rosett i midjan. Den är supersött från zara med trekvartsärm och spetsdetaljer🩷
Intimismi tröja - Mörk grön intimismi tröja i storlek S, använd max 3 gånger