Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Mörkblå sammetstopp från only
Mörkblå sammetstopp från only - 0 Mörkblå sammetstopp från only - 1

Mörkblå sammetstopp från only

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Only
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

75 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Elegant mörkblå topp i mjuk sammet med långärmad design. Perfekt för en stilren look med en touch av lyx. Toppen har en hög krage som ger en sofistikerad känsla.

Anniebjorklund
Anniebjorklund
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommarblus från Only - Säljer min jätte fina slutsålda sommarblus från Only 💕💕 Perfekt till sommaren! Storleken är M men passar S-L 🙌  Nyskick, använd 2 gånger  100% viskos Pris kan dirkuteras vid snabb affär 🥰
Blå blus från ONLY - Säljer en blå blus från ONLY med rund halsringning och korta ärmar. Toppen har en liten öppning med knapp i nacken som detalj. Perfekt till sommargarderoben och enkel att matcha med olika underdelar. Storlek 36. Aldrig använd.
Blå blus från ONLY - Fin blå blus från ONLY, använd ett fåtal gånger och är i fint skick. Blusen är i storlek M men skulle dock säga att den är mer som en S. Vid fler frågor är det bara att höra av sig. 😊
Only blus - Fint skick.
Blus Only 100kr  - Blus från Only - 100kr  Fint skick - strl s
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.