Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Object blus svart
Object blus svart - 0 Object blus svart - 1 Object blus svart - 2 Object blus svart - 3 Object blus svart - 4

Object blus svart

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer min super snygga svarta blus från Object p.g.a att den tyvärr inte kommer till användning 💋 Inga defekter, använt fåtal gånger. Är i storlek XS men skulle absolut säga att den även passar S. Kontakta gärna innan köp. Pris kan diskuteras

Sellout
Sellout
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blus från object  - Söt blus med rosett från Object i storlek 34!
svart blus från Object🖤 - en svart blus från Object, knappast använd i storlek S. Nypris 400 kr, mitt pris 250🖤
Blus från object - Supersöt rosa blus från märket object som är köpt på Nelly. Bara använt den 2 gånger så den är som ny💕Den är slutsåld och orginalpris är 460kr. Säljer för 250. ❤️
Svart klänning från Object - Elegant svart klänning från Object med en stilren design. Klänningen har en ärmlös stil och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en minimalistisk look. Samt öppen rygg.
Zebramönstrad omlottblus från Object - Snygg blus från Object i svart och beige zebramönster. Blusen har långa ärmar, knytband i midjan och v-ringning. Materialet är mjukt och har en lätt glansig finish som ger en lyxig känsla. Den har en liten fläck som man ser på bild 4, den smälter dock in i mönstret. Har inte försökt få bort den så mycket möjligt att det går.
Svart blus - Superfin blus med v-ringning och smock! Storlek 32 men passar XS☺️💗
Blus från object  - Superfin blus från object, använd 1 gång. Som ny. Bilder på kan skickas vid intresse💖💖
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Svart blus med volangärmar - Stilren svart blus med breda volangärmar och smockad midja som ger en snygg siluett. Blusen har rund halsringning och är tillverkad i ett lätt, luftigt tyg som ger en skön känsla. Perfekt för att lyfta din outfit med en trendig touch. Säljer för jag köpte på plick å den passade int💞💞
volangblus - no brand/size/material indicated  bought second hand, never worn by me, has some very slight discoloration by the armpits but not noticeable when you wear it
Svart Cardigan med knappar  - Jätte fin v ringad tröja. Och den är som helt ny
Vit blus med broderade detaljer - Snygg vit blus med broderade mönster och knappar framtill. Blusen har lång ärm med lätt puff och resår vid ärmslut samt ståkrage. Tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en romantisk känsla.
blus gina - säljer den här populära blusen ifrån gina med ballongärmar i storlek S, aldrig använd och prislappen är kvar💕
Gul v-ringad blus med puffärmar - Trendig gul blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har knappar framtill, volang nedtill och långa puffärmar. Tillverkad i ett lätt, vävt material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och modern look.
Vit broderad blus med ballongärm - Säljer denna super fina blus! Som helt slutsåld...om någon har hel ny S kan jag gå med på byte! Har enbart testat prislapp kvar!