Alla kategorier > Blusar
Croptop knyttopp utsåld ASOS
Croptop knyttopp utsåld ASOS - 89 Croptop knyttopp utsåld ASOS - 90 Croptop knyttopp utsåld ASOS - 91

Croptop knyttopp utsåld ASOS

Storlek: 34
Kategori: Blusar
Märke: Asos

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Utsåld topp från ASOS helt oanvänd med tags kvar säljes pga fel storlek. Köpare står för frakt

Klara Melanie Friberg
Klara Melanie Friberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Asos blus - Slutsåld blus från asos🥰🥰🥰
Liatz knyttopp - Jättefin topp som tyvärr inte kommer till så mycket användning. Nyskick 💕
Spets knyttopp gina - Säljer denna topp från gina helt ny med lapp kvar Nypris: 399kr
Knyt topp! - en design by si liknande topp som aldrig är använd! köptes i butik för några dagar sen men kan inte lämna tillbaka eftersom att lappen är borta!❤️
Knyt Topp - Aldrig använd. Nyskick. Pris kan diskuteras. 🤍
Knyt topp  - Knyt topp från Jacqueline de YOUNG använd några gånger men i väldigt fint skick , man knyter den i midjan och bandet sitter fast , kom med prisförslag ☺️38 men funkar på mig som brukar ha S
Knyt topp - Jättefin topp med knyten framtill. Den har ett litet hål på sidan men syns knappt!
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Fin polka dot blus  - Perfekt till lite festligare tillfällen med går också att klä ner och ha till vardags.