Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige blus - Beige blus som är ganska genomskinlig från zara
skit snygg blus beige - säljer en jätte fin blus från zara i storlek s. den här inte kommit till användning det senaste halvåret! den är lite mer som en xs i storleken för att den är så kort!
Beige blus med volanger - En jätte fin blus/tröja när man känner att man vill vara lite mer uppklädd💕kontakta gärna om frågor eller flera bilder💕passar både s/xs
beige blus - jätte fin beige blus med massa söta detaljer 💕
Beige broderad skjorta från Zara - Supersnygg beige/mörkgrön blus som är ett perfekt alternativ till skolan eller jobb
Beige blus/skjorta - En beige blus/skjorta i ett mjukare material. V ringad krage och Passformen är bra. Är välanvänd men fortfarande i bra skick:)
Zara beige blus  - Storlek S bra och nyskick säljer för jag köpte två jätte fin
Beige blus från Zara - Supersnygg beige blus från Zara i tunn, lätt och luftig bomullsmix. Klänningen har snörning i sidorna för en cool rynkad effekt och är ärmlös med en kroppsnära passform. Perfekt för varma dagar när du vill känna dig både chill och trendig.
Beige skjorta/blus
Beige skjorta/blus - 89 Beige skjorta/blus - 90

Beige skjorta/blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Beige

219 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu denna beiga lite genomskinliga blusen från zara i storlek s. Inga defekter🩷

Ebba kotak östberg
Ebba kotak östberg
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit blus - Säljer denna fina blus då den inte kommit till användning! Storlek S, köpte för 399 och säljer nu för 299, prislapp kvar.🤍
Bruna kostymbyxor från ginatricot - Bruna lite ”mjukare” kostymbyxor från gina tricot i storlek xs. Endast testade, fint skick.
Svart amisu spets topp - En spetstopp från amisu i storlek xs. Använd fåtal gånger🩷
Svart blus/skjorta - En fin blus från Gina tricot i storlek xs. Den är endast testad och har prislappen kvar. Nypriset var 379kr och jag säljer den för 219.🖤
Svart skinnjacka från Pull&Bear - Snygg svart skinnjacka/mochajacka från Pull&Bear med silver detaljer
Svarta bootcut jeans - Ett par svarta bootcut jeans från Ginatricot i storlek 34, sparsamt använda
Liknande annonser
Visa alla