Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Vacker blus/skjorta
Vacker blus/skjorta - 89 Vacker blus/skjorta - 90 Vacker blus/skjorta - 91

Vacker blus/skjorta

Storlek: 38
Kategori: Blusar

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Vacker skjorta/blus som aldrig kom till användning då jag har en likadan. Ganska lång

Corneliaazz
Corneliaazz
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vacker blus - Jättevacker blus, strl xs, skriv för fler bilder, 55kr Västerås
Vacker Blus  - Fin blus från Benetton med vackra detaljer. Stl XS passar normal S.
Sommar blus/skjorta  - Fin blus från Rut&Circle i storlek XL. Öppen för prisförslag!
Skjorta/blus  - Färgglad skjorta/blus. Aldrig använd med prislapp kvar
blus/skjorta - Säljer denna söta blus från H&M eftersom att den inte riktigt kommer till användning. Har använt den ca 2 gånger. Perfekt till en fin sommardag, eller bara att ha som ett gulligt plagg på stranden💘
Blus/skjorta  - Säljer denna snygga blus/skjorta då den är lite för liten för mig!
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Prickig topp - Fin och söt prickig top/blus. Passar perfekt till sommaren eller fester🤍🤍köpt från plick för 500kr, vet inte vilket märke! Passade inte mig ❣️
Rosa broderad blus från Gina tricot - För liten för mig