Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig blus  - Jättesöt blus från Neo Noir. Använd ett fåtal gånger och har därför inga defekter. Sista bilden visar mönstret tydligare och det är svart vit och rosa💕
Söt blus med blommigt mönster - Så fin tröja från neo noir med blommigt mönster och ruffiga ärmar 🤍🤍i nytt skick och inga defekter ☺️
Blommig somrig blus  - Supersøt somrig blus från Neo Noir med snygg passform. Oanvänd! 🌸
Blommig blus - Superfin blus som tyvärr inte kommer till användning!
Blommig Blus - Säljer min blommiga blus från Vila då jag inte använder den, den är nästan helt oanvänd. Pris kan diskuteras.
Blommig blus  - Så himla söt blommig blus perfekt för sommaren. Kommer tyvärr aldrig till användning för mig, men den är i väldigt bra skick och knappt använd. Knapparna i ryggen är en väldigt snygg detalj också.
Blommig Blus  - Finaste blusen från Nelly med volanger där fram💖💖
Blommig blus
Blommig blus - 89 Blommig blus - 90

Blommig blus

Storlek: 36
Kategori: Blusar
Märke: Neo Noir
Färg: Flerfärgad

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna superfina blus från Neo Noir! Köpt begagnad, men superfint skick!💕

Astrid
Astrid
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Röd blus - Säljer en fin röd blus från Gina Tricot i storlek Xs. Blusen är endast använd en gång och är i mycket gott skick, nästan som ny. Den har en snygg passform och passar perfekt både till vardags och fest. Ett fräscht plagg som enkelt kan matchas med både jeans och kjol. Nu till salu eftersom den inte kommer till användning hos mig.❤️✨
Vit blus med trekvartsärm - Super sött tröja från hm
Svart blus med spets - Snygg svart blus i transparent material med prickig struktur och volangdetaljer. Djup v-ringning med spetskant och resår i midjan för en feminin siluett. Korta, luftiga ärmar. Perfekt att styla med smycken för en trendig look. dock med ett hål
Blus  - Säljer denna gulliga blå randiga blusen!!!!
Blus - Säljer detta blus/linne från newyorker. Den är i strl M men skulle säga mer åt S.
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞