Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage blus - Köpt i köpenhamn! Så fin och använt en gång tidigare 💕
Vintage blus - GALET UNIK OCH SNYGG vintage blus från Spaderdam! I nyskick! Sidenmaterial. Är så kär i mönstret och hantverket!
Vintage blus  - Vintage kostymliknande blus, insydd tröja innanför. Tunna axelvaddar, går såklart att sprätta bort om man vill. I använt skick, lite nopprig på vissa ställen (se sista bilden). Finns ingen storlek men detta är måtten längd: 73cm, ärmen 57cm🌼
VINTAGE BLUS - En vintage-blus från Pipeline, köpt i en vintage-butik i Köpenhamn. Jag skulle säga att den passar strl XS - M. 🤍
Vintage Blus - En fin croppad ”blus” från vintage märket Flawless Fashion. Det står storlek 12 på den. Men jag har vanligtvis xs/s och den sitter bra på mig. Väldigt fint skick!
Vintage blus - Vintage blus med axelvaddar, bra skick, rak passform.
Vintage blus
Vintage blus  - 89 Vintage blus  - 90 Vintage blus  - 91

Vintage blus

Storlek: Xs-M
Kategori: Blusar
Färg: Brun

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage blus i fint skick. Köparen står för frakten

Hilma Hagberg Moberg
Hilma Hagberg Moberg
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Slutsåld one shoulder topp med rosett och lappen kvar - Slutsåld one shoulder topp/blus från H&M som har lappen kvar. Är normal i storleken och har en dragkedja på sidan. På axeln sitter det en stilig och stor rosett. Blusen är åtsittande upptill och lös nedanför bysten, sluter strax över höfterna.💗💗
Zara blus - Superfin blus ifrån zara, säljs då den inte används längre
Prickig topp - Prickig topp från Zara
zara blus - super fin blus med unik design
Volang blus - Jättesöt blus från Bikbok med en v-ringning!!🥰
Blus - Svart topp, superfin
Blommig rosa blus med volang - Säljer en blommig blus i rosa och lila toner med v-ringning och volangdetaljer framtill. Blusen har långa, lätt puffade ärmar med resår vid handlederna och är tillverkad i ett tunt, transparent material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar färg och romantiska detaljer.
Vit blus med broderade detaljer Gina Tricot - Supersöt vit blus från Gina Tricot i storlek XS. Blusen har broderade blommor, korta ärmar och knyt framtill. Materialet är lätt och luftigt linne, perfekt för varma dagar. Scallop-kant och hålbroderier.