Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus - Fin blus i storlek m.💞Personen på bilden har storlek s. Ställ gärna frågor och pris kan diskuteras.🍂💞🫶🏼
Söt blus  - Säljer min fina blus från Gina, köpte för 200 kr på Ullared men säljer den för 150❤️( pris kan diskuteras) den är helt oanvänd så den är i nytt skick ❤️skriv för fler bilder
Blus - Vid kortärmad blus med broderier
Blus - Säljer denna skit snygga volang blus från ellos för den inte kommer till användning, bara använd 1 gång. Den är lite genomskinlig men om man har vitt linne under ser de bra ut💞Passar de i storlek 34-40. nypris 349kr. Skriv för fler bilder💞
Blus - Jättebra skick, pris kan diskuteras!! Storlek 42 men passar mindre.
Blus - Så fin blus från zara i storlek m, passar även mig som vanligtvis har storlek xs/s💗
Blus - Jättefin blus som tyvärr är lite för stor💗
Blus  - En jättefin vit blus från Nelly, säljer då den är lite för stor för mig🤍
Blus Dilvin
Blus Dilvin - 89 Blus Dilvin - 90

Blus Dilvin

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke:
Färg: Vit

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit, v-ringad body från Dilvin. Dam strl M. Jättefint skick, knappt använd.☺️

Majaallvin
Majaallvin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla