Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Blus från mango
Blus från mango - 89 Blus från mango - 90

Blus från mango

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Mango
Färg: Grön

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fint skick, endast använd en gång. Inga tecken på användning💞 Skriv för egna bilder!

Thea Söderholm 💘
Thea Söderholm 💘
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mango blus - Supersnygg mörkgrön blus från mango!! Knappt använd
Mango blus - En jätte fin teal färgad mango blus, köpt förra sommaren men använd 2 gånger, storlek M men passar mig som vanligtvis brukar ha M/S OBS köpare står för frakt och betalning sker via Swish 🥰orginalpris 275
Mango blus - Fin blus som inte kommer till användning💕
Blus mango - Lite nopprar, annars bra skick. Färgen är bra.
Mango blus  - Jättefin volang blus från mango, aldrig använd med etiket kvar, köptes förra våren på mango för 600kr, jättefin nu till våren 💕
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Ljusrosa blus med broderade detaljer (ny med prislapp) - Söt ljusrosa blus med broderade blommor och knappstängning framtill. Blusen har långärmade puffärmar och vågig kant nedtill. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som ger en romantisk känsla.