Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus  - Olivgröngrå blus med ledig, rak modell och korta puffärmar. Blusen har en bred smockad rund halsringning, smockdetaljer vid ärmsluten och en lätt rynkad passform. Framtill finns ett vitt blommigt broderi med dekorativa snören som avslutas med tofsar. Mjuk, följsam kvalitet med rundad nederkant.
Blus - Blus från Vero Moda, knappt använd.
Fin blus - Säljer denna fina blus, mörkgrön färg. Från Vero moda. Fint skick
Blus - Super söt blus från Zara med väldigt fina detaljer💓
Blus - Tunn skjorta/blus som passar till både sommar och höst 🙌❤️
blus - Helt oanvänd croppad blus från Shein. Står strl L men passar en S-M
Blus - Super bra skick, köpt second hand. Grön/svart mönster, mesh material.
Blus
Blus - 89 Blus - 90

Blus

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke:
Färg: Oliv

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin grön blus som aldrig kommit till användning! Lappen finns kvar💕

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta jeans  - Ett par vanliga svarta jeans från weekday i bra skick. Säljer pågrund av att det är en för liten storlek för mig. Det är en rak modell med hög midja. Kan skicka bättre bilder privat. Köparen står för frakten, går också att mötas upp. <3
Topp från Zara - En snygg vit topp från zara med svarta axelband i storlek M💕
Marinblå sweatshirt  - En marinblå sweatshirt i storlek xxs med vita bokstäver.💙
Klänning - En perfekt sommarklänning i en fin blå färg. Säljer för att den inte kommer till användning tyävrr💕
Marc Jacobs väska - En svart Marc Jacobs väska som är som ny. Den heter ”The mini shoulder bag” och kommer med en kedja och ett svart längre band (se bild).  Den är helt svart med silver detaljer.  Kvitto och dustbag finns. Väldigt modern och snygg som funkar vid fler tillfällen. Pris kan diskuteras💕Ny pris 4899kr
Svart jacka från NA-KD - Snygg svart jacka från NA-KD med klassisk krage, tryckknappar och två bröstfickor. Materialet är slätt och glansigt med silverfärgade knappar. Inga defekter och är som ny💕
Svart handväska med axelrem - Svart, stilren handväska i slätt läderliknande material med en rymlig, rektangulär form. Väskan har två rundade handtag, avtagbar axelrem, guldfärgade metalldetaljer och ett spänne framtill. Perfekt inför skola och jobb!
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →