Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jättefin blus - Jättefin blus som är toppen på sommaren, den är i jättebra skick
Blus - En jättefin blus som är i nyskick som jag tyvärr säljer då jag behöver pengarna 😓❤️
Blus - Vit omlottblus från hm, bra skicka
Blus  - Vit söt blus parfekt till sommarn
Blus - Blus från HM i storlek S
Söt blus - Jättesöt blus som inte längre säljs. Har nästan en exakt likadan därför säljer jag denna. Storlek M men sitter fint på mig som har S.
Blus - Kommer från hm, använd 2 gånger💗
Söt blus
Söt blus  - 89 Söt blus  - 90 Söt blus  - 91

Söt blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Vit

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt vit blus ifrån hm i str s

Liapuss1
Liapuss1
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit ribbad topp från Niay - Säljer en superfin vit ribbad topp från Niay i storlek XS. Den har korta ärmar med volangdetaljer som ger en söt touch. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen. Toppen är i mycket bra skick och redo för en ny garderob!
Snygg blus  - Snygg marinblå blus vet ej vartifrån strl Xs. Bra skick väldigt fin till vardags eller fest!
Blus  - Snygg blus från h&m strl Xs helt ny endast testad  pris går att diskutera!
Vit spetsblus från NA-KD - Säljer en superfin vit spetsblus från NA-KD i storlek 34. Blusen har långa ärmar och är helt i spets vilket ger en romantisk look. Perfekt för både vardag och fest! Den är i mycket bra skick och redo för en ny ägare.
Brun axelväska med gulddetaljer - Snygg brun axelväska i skinn med gulddetaljer. Väskan har en justerbar axelrem och ett elegant spänne framtill. Insidan har flera fack med dragkedja för smidig organisering. Perfekt för både vardag och fest!
Leopardmönstrad polotröja från NA-KD - Säljer en supercool leopardmönstrad polotröja från NA-KD i storlek M. Tröjan är i beige och svart med en mysig polokrage. Perfekt för höst och vinter när du vill vara både varm och trendig. 🐆
Leopard blus  - Jätte snygg leopard blus ifrån Zara! Säljer pga ej kmr t användning. Strl xs ,kom priv för frågor ❤️🥰 tryck köp direkt helst för många är intresserade o orkar it me allt skrivande hehe men ja så ni vet
Victoria's Secret mist apricot - Fragrance mist från Victoria's Secret med namnet Rich Honeysuckle Apricot. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och ungdomlig touch i din vardag. Snygg rosa flaska som passar i väskan. Den är oanvänd och bra skick köpt för några månader sedan den luktar fruktigt o fräscht.
Söt topp helt ny! - Helt ny söt rosa topp ifrån Gina köpt för ett årswdsan men legat ute länge på Vinted men den säljs för den ej är min stil och fick den i present.
Bootcut jeans  - Bootcut jeans i low boot modellen bra skick i full längd strl xxs.
Liknande annonser
Visa alla