Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vitt linne med vålang upp till🤍 - Säljer ett vitt linne från h&m med volang upp till, funkar till allt, basic men ändå lite extra, jätte fin till sommaren, luftig och skön💗
Topp - Blommig topp/blus från Gina Tricot med öppen rygg. Använd endast en gång🫶🏼 Köpt för 279kr
Blå topp S - Använt 2 ggr jättefin men aldrig fått användning för. Stolek xs men passar S oxå🥰🥰köpte den för kring 400 kr
Blommig söt blus till sommaren  - Söt blommig blus med korta ärmar och rund hals. Blusen har ett färgglatt mönster i rosa, grönt och orange på en vit bakgrund. Den har en knappdetalj i nacken för enkel på- och avtagning.
Topp - Topp från amisu, använd Max 2 gånger. Är i fin blå färg, normal i storlek och är i mycket bra skick!
Snygg topp - Säljer denna snygga topp, väldigt bra sick och knappt använd, är från SHEIN, skriv för frågor och intresse!❤️💕
supersöt topp till sommarn!!
supersöt topp till sommarn!! - 89 supersöt topp till sommarn!! - 90 supersöt topp till sommarn!! - 91

supersöt topp till sommarn!!

Storlek: s
Kategori: Blusar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer en jättegullig topp som passar perfekt nu till våren/sommaren!💗💗 tycker om denna supermycket men säljer då jag har för mycket kläder och denna inte kommer till användning tyvärr. Den är stretchig och passar lika bra på L som på S!😍❤️‍🔥 betalas via swish och köparen står för frakten!💕💕

❤️FRIDAS SECONDHAND❤️
❤️FRIDAS SECONDHAND❤️
(6)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Hm volangblus - Säljer den här fina populära blusen då den inte kommer till användning.
Zara blus - Super fin blus från Zara!
t shirt  - använt cirka 3 gnr
Volang blus - Jättesöt blus från Bikbok med en v-ringning!!🥰
Prickig topp - Prickig topp från Zara
Blommig blus topp smock puffärm rosa grön vit somrig sommar slutsåld populär trendig coquette milkmaid babydoll - Blommig trendig blus i storlek M, från H&M. Aldrig använd, endast tvättad en gång. Min syster på bilden är 162cm och brukar vanligtvis ha storlek XS på kläder.
 blus med mönster  - Fin blus med blå detaljer. V neck typ av blus. Köpt begagnat säljer pga av fel storlek. Skriv om några frågor 💕💕
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!