Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Ljuslila blus
Ljuslila blus - 89 Ljuslila blus - 90

Ljuslila blus

Storlek: L
Kategori: Blusar
Märke: Lindex
Färg: Lila

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En pastellila blus i mesh med flera lager varav ett av dem är beiget. Ett plagg som passar vid många olika tillfällen, särskilt på hösten eller vintern då den kan bli lite varmare.

Stephanie Lundgren Wanström
Stephanie Lundgren Wanström
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljuslila blus i linnetyg - Säljer en ljuslila blus med långa ballongärmar och lös passform. Blusen är tillverkad i linne med veckdetaljer framtill. Blusen är från Lindex.
Ljuslila omlottblus med knyt - Supersöt ljuslila blus från LINDEX med omlottmodell och knyt i midjan. Blusen har puffiga långärmar med resår vid ärmslut och en djup v-ringning. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer.
Ljuslila blus - Säljer denna fina ljus lila blus!! 😍 Använt endast några få gånger, bra skick!!
Ljuslila blus från H&M - Supersöt ljuslila blus från H&M med diskret prickig struktur i tyget. Blusen är ärmlös, har v-ringning och fina knytband vid axlarna. Lite för stor för mig därför säljer jag💜🎀
Ljuslila blus med volangdetalj - Supersöt ljuslila blus från Ellos med volang längs v-ringningen. Långärmad modell i lätt, krinklat tyg. Perfekt att styla med jeans eller kjol. 🩷🩷kan tänka mig sänk pris vid snabb affär
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Ljusrosa blus  - Såå fin vintage ljusrosa blus från odd molly💕
Rosa blus med rosett från zara - Jätte söt blus från zara med en rosett därbakom!!
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp