Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mango blus - 💕Lånade bilder💕 Jag säljer den här superfina blusen eftersom den inte används längre.
Mango blus - Säljer exakt den men i vit (sista bilden), knappt använd. Pris kan diskuteras 💗
Mango blus - Säljer en jättefin vit blus från Mango. Har använd den ett par gånger men den har inga skador. Säljer pågrund av att jag inte längre använder den. Passar perfekt för sommaren då den är tunn och genomskinlig. Storlek Xs men passar även S .
Mango blus - Säljer denna blusen från mango. Storlek xs
Mango blus - Så fin nyskick blus❤️
Blus från mango - Jätte fin blus från mango!❤️ jätte bra skick❤️ vid fler frågor och funderingar skriv privat ❤️
blus mango
blus mango  - 89 blus mango  - 90

blus mango

Storlek: xs
Kategori: Blusar
Märke: Mango
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

söt blus från mango💕 den är från barnavdelningen med skulle säga att den är som xs!

nilssons
nilssons
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Topp - Ny topp från lvcilia
Svart linne från Nelly - Säljer ett svart linne från Nelly med spetsdetaljer
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!