Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Omlottblus Mango - En randig blus med omlott knyte. Från Mango storlek L, oanvänd
Mango blus  - Superfin blus från mango som ej kmr till användning längre! Volangblus för alla tillfällen!
Mango blus - Vit blus från mango i strl S som inte kommer till användning.
Mango topp - Så söt topp från mango! Använd några få gånger men kommer inte till användning längre!
Topp mango - Söt topp från mango som passar till allt❤️
Vit omlottblus - Säljer en stilren vit omlottblus med v-ringning. Blusen har långa ärmar och en elegant omlottdesign som ger en fin passform. Perfekt för både vardag och speciella tillfällen.
Mango blus - 💕Lånade bilder💕 Jag säljer den här superfina blusen eftersom den inte används längre.
Mango omlottblus
Mango omlottblus  - 89 Mango omlottblus  - 90 Mango omlottblus  - 91

Mango omlottblus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Mango
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna populära omlottblusen i satin från Mango. Endast använd en gång så är i nyskick!💕 (lånade bilder, skriv för fler bilder)

Alma✨
Alma✨
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Zara blus - Superfin blus ifrån zara, säljs då den inte används längre
Slutsåld one shoulder topp med rosett och lappen kvar - Slutsåld one shoulder topp/blus från H&M som har lappen kvar. Är normal i storleken och har en dragkedja på sidan. På axeln sitter det en stilig och stor rosett. Blusen är åtsittande upptill och lös nedanför bysten, sluter strax över höfterna.💗💗
Prickig topp - Prickig topp från Zara
Bow-front bandue top - Eftertraktad & slutsåld rosett bandue top från h&m. 🤍
Vit blus med broderade detaljer Gina Tricot - Supersöt vit blus från Gina Tricot i storlek XS. Blusen har broderade blommor, korta ärmar och knyt framtill. Materialet är lätt och luftigt linne, perfekt för varma dagar. Scallop-kant och hålbroderier.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!
Topp från Gina tricot - Superfin topp från Gina tricot. Inga defekter, säljer då den inte kommit till användning💓