Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Grön blus
Grön blus - 89 Grön blus - 90

Grön blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Monki
Färg: Grön

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jättesöta tröja/blus från monki då den aldrig kommer till användning längre. I storlek S och är i bra skick bortsätt från lite slitning längst ner på tröjan!💓

Sophie
Sophie
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön blus - En grön blus från Eight Paris köpt i Paris. Resor runt armarna och i ryggen runt midjan vilket gör att den passar både XS och S.
Grön blus - Superfin grön blus i bra skick då den aldrig använts! ❤️
Grön blus - En mörkgrön blus med öppen rygg i så skönt material! Jättebra skick men kommer aldrig till användning 🩷
Grön blus  - Grön genomskinlig blus från zara. Säljer då den inte kommer till användning längre men är i nyskick. Skriv för fler bilder💚
Grön blus  - Jätte fin blus i en olivgrön färg från Monki. Den är gjord i ett lite tjockare material och perfekt till våren och sommaren ☺️
Grön blus med puffärmar - Denna fina blus är nu till salu. Puffärmarna gör blusen såå mycket sötare och den är i väldigt bra skick då den knappt kommit till användning!💞storleken är xxs passar även folk som bär storlek xs/s💗skriv vid frågor och köparen står för frakt💕
Grön blus  - Jättefin mörkgrön blus från zara! Använd ett fåtal gånger, helt utan defekter❣️Storlek S men skulle säga att den passar M superbra också!
Grön blus - Snygg grön blus med lång ärm med knappar och är tillverkad i ett mjukt linnetyg. Osäker vart den är köpt ifrån men visade lappen i en bild. Visade också att den hade en fläck som jag är osäker om den går bort i tvätt. Kontakta gärna innan köp!
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Vit broderad blus med lång ärm - Vit blus med broderade blommor och hålmönster, markerad midja och lätt utsvängd nederdel. Blusen har lång ärm och knäppning framtill. Materialet ser ut att vara bomull eller liknande, vilket gör den luftig och bekväm. Perfekt för en fräsch och trendig stil.
Balloon sleeve blouse Gina Tricot - Säljer denna supertrendiga blus från Gina tricot ballon sleeve blouse. Vit. För att den är för liten tyvärr! Om någon har en M hade jag gärna kunnat byta också!! 🤩nytt med prislappen kvar
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Rosa broderad blus från Gina tricot - För liten för mig