Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Odd Molly blus  - En snygg odd Molly blus. Passar mig som har s men även m. Säljer för 300kr + frakt
Odd Molly blus - Jättefin Odd Molly blus i storlek 2. Säljes pga garderobsrensning
Odd Molly blus - Säljer denna så fina Odd Molly blus, den är nästintill oanvänd och i mycket bra skick. Pris kan diskuteras, skriv vid frågor!💘
Vit Odd Molly blus - Fin vit Odd Molly blus med broderi i sidan i storlek 2
Odd molly blus  - Så fin blus i jättebra skick! Har använt den någon enstaka gång men tyvärr har den blivit för liten
Blus odd molly  - Blus från odd molly💕 Hål vid nacken, se bild💞 I övrigt bra skick💓
Odd Molly blus
Odd Molly blus  - 89 Odd Molly blus  - 90

Odd Molly blus

Storlek: 2
Kategori: Blusar
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en odd Molly blus. Aldrig använd. Kort i armarna.

Adelin.lovén
Adelin.lovén
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Slutsåld one shoulder topp med rosett och lappen kvar - Slutsåld one shoulder topp/blus från H&M som har lappen kvar. Är normal i storleken och har en dragkedja på sidan. På axeln sitter det en stilig och stor rosett. Blusen är åtsittande upptill och lös nedanför bysten, sluter strax över höfterna.💗💗
Zara blus - Superfin blus ifrån zara, säljs då den inte används längre
Prickig topp - Prickig topp från Zara
Volang blus - Jättesöt blus från Bikbok med en v-ringning!!🥰
Blus - Svart topp, superfin
zara blus - super fin blus med unik design
Vit blus med broderade detaljer Gina Tricot - Supersöt vit blus från Gina Tricot i storlek XS. Blusen har broderade blommor, korta ärmar och knyt framtill. Materialet är lätt och luftigt linne, perfekt för varma dagar. Scallop-kant och hålbroderier.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!