Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
En blus från Mirelle
En blus från Mirelle - 89 En blus från Mirelle - 90

En blus från Mirelle

Storlek: M
Kategori: Blusar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En super fin oanvänd sommarblus från Mirelle i ett tunt tyg med många fina detaljer. Strl M men är väldigt liten i storleken så skulle säga att den även passar S.

Jennifer
Jennifer
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
En jätte fin blus - En jätte fin blus
En fin blus - En blå svart randig blus 👚 men skört material väldigt lätt o luftig perfekt till sommaren!!
En fin blus - En fin blus från ellos i storlek xs💕
En blus/skjorta från H&M - En super fin blus från hm i fint skick då jag aldrig haft på mig den! Storlek 40 och jag säljer den för 150kr!!❣️hör av dig vid minsta lilla fundering
En vit blus  - En vit blus från H&M säljer eftersom den inte kommer till användning💓💓
En fin blus (den behövs strykas) -  En fin beige blus med en rosett som är från ILSE JACKOBSEN vilket är ett väldigt fint märke, som ni ser behövs blusen streckas  (4 blus Ilse Jacobsen cream 4)
Beige blus med en arm - Beige jätte fin blus med en arm, har klippt bort lappen och kommer inte ihåg vart jag köpte den
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit prickig blus med smock - Supersöt vit blus med mörkbruna prickar och smockad midja som ger en snygg siluett. Blusen har långärmade ärmar med lätt utsvängda muddar och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och klassiskt mönster.
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Blus - Super fin blus från byic, använd en gång🩷