Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Söt prickig blus
Söt prickig blus - 89 Söt prickig blus - 90 Söt prickig blus - 91

Söt prickig blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Vit

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En söt blus som passar finare tillfällen vit med svarta prickar storlek S🤍

Denise🤍
Denise🤍
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Prickig blus - Prickig vit blus från lindex. Jättefin passform och funkar både för vardag och gå ut 💕
Prickig blus - Säljer denna fina blus från Lindex som bara har använts en gång 🩷
Prickig blus - | Blus från Lindex | Storlek: S | Färg: vit med svarta prickar | Använd fåtal gånger |
Prickig blus  - Jättesöt blus i fint skick!
Prickig blus - Skit söt prickig blus från Zara, utan armar. Storlek m men passar på mig som brukar ha s💕💕
Prickiga blusar  - Säljer två jätte gulliga blusar som är grön och vit med prickar❤️ båda är i storlek s🥰🥰 har använt den vita och gröna en gång var!
Prickig blus  - Prickig blus! Aldrig använd
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa blus Gina  - Prislapp på bara testat.. så helt nytt skick! köparen står för frakten 💕💕
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit spetsblus från Zara - Supersöt vit blus från Zara med långa ärmar och vackra spetsdetaljer. Blusen har volanger framtill och är stickad i ett luftigt material som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.