Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus - En söt liten blus från vintage stories som jag bara har använt ca två gånger men som fortfarande är väldigt fin bara inte min stil längre
Blus  - Svart tröja nästan aldrig andvänd
Blus - Blus från pieces aldrig använt 💞
Blus - En superfin och feminin blus som passar lika bra till vardag som till fest ✨ Tyget är tunt och lätt med en fin glittrig effekt som skimrar vackert när man har den på. Den är något transparent vilket ger en elegant och trendig look (perfekt med topp under om man vill). Ärmarna är verkligen något extra – väldigt fina, speciella och ger blusen en unik touch som gör att den sticker ut 😍 Bekväm och luftig att bära. Säljes då den inte används.
Blus - Säljer denna super fina blusen som jag köpte från sellpy, perfekt till sommaren🩷
Blus - Säljer en svart blus från VERO MODA, märket är ”Aware”, i strl. XS. V-ringad blus med varsin knapp på änden av ärmarna🖤  Oanvänd sen 1,5 år tillbaka.  (FRI FRAKT I 7 DAGAR FRÅN OCH MED 16 MARS🙌)
Blus
Blus  - 89 Blus  - 90

Blus

Storlek: 36
Kategori: Blusar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin svart blus selected femme, man kan både ha den knäppt och öppen.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →