Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Mörkblå blus
Mörkblå blus - 0 Mörkblå blus - 1 Mörkblå blus - 2

Mörkblå blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt mörkblå blus från Orsay med korta ärmar och knytband vid halsen. Tunn och luftig känsla, perfekt för varmare dagar. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med accessoarer

Astrid
Astrid
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå blus - En super söt mörkblå blus med liten puffärm och små vita prickar på, från Lindex💕Säljer på grund av att den inte längre kommer till användning. Inga defekter, nyskick!
Mörkblå blus - Supersöt mörkblå blus som inte kommer till användning💞 Har supersöta detaljer framtill och är trekvartsärm!!
Mörkblå blus  - Mörkblå blus med knappar där bak, i st s. Bra skick och köpt här på plick! Märket är ”Cyrillus”. Använd köp nu💞
Mörkblå blus - Superfin mörkblå satin blus som har prislappen kvar🩵 Den är från Veromoda i storlek S
Mörkblå blus - En fin blus, skicket är som nytt💕
Mörkblå blus - Jätte fin mörkblå blus säljer då den börjar bli lite liten❤️
Mörkblå blus - Jätte fin mörkblå blus från shein💞
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Rosa blus med rosett från zara - Jätte söt blus från zara med en rosett därbakom!!
Ljusrosa blus  - Såå fin vintage ljusrosa blus från odd molly💕
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞