Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Blus/topp
Blus/topp - 0 Blus/topp - 1

Blus/topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Så fin blus/topp från Gina tricot i storlek S

Ebba
Ebba
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå blus/topp  - Ljusblå blus/topp ifrån Gina. Storlek M, aldrig använd
Topp/blus  - Jättesöt topp ifrån Mango säljer på grund av att den inte kommer till någon användning
Fin topp/blus - En fin blå topp/blus från vero Moda🩵aldrig använd så mycket bra skick! Köpte för 450 men säljer billigare pga att den inte kommer till användning
Mörkblå topp/blus från Gina tricot - Supersöt mörkblå topp från Gina Tricot med puffärmar och tre knytningar framtill. Modellen är kort och har en lätt utställd kjol. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå trendig look. Änvänd en gång i storlek 158 164
Topp/blus - Fin topp frn gina tricot som endast är använd 2ggr. Skriv för fler frågor🥰
Gina blus/topp - Superfin ginatricot blus/topp! Sååå fin till jeans och kjol! Använd Max 2 gånger! 💞💞💞
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Gul v-ringad blus med puffärmar - Trendig gul blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har knappar framtill, volang nedtill och långa puffärmar. Tillverkad i ett lätt, vävt material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och modern look.