Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Topp
Topp - 89 Topp - 90 Topp - 91

Topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Stockh LM
Färg: Rosa

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin och i bra skick. Om ni har några frågor är det bara att skriva💘💘

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kjol - Jag säljer denna as snygga kjol med blommönster. Säljer på grund av att den är för liten i midjan på mig. Om ni har några fler frågor är det bara att skriva💕💕
Didadem - Super gulligt pärldiadem💕
Zara klänning - Säljer den här supersöta zara klänningen som är perfekt till skolavslutningen och till sommaren🌻 Jag har endast använt den en gång men eftersom jag köpt den på Sellpy kan det finnas tecken på användning, på bilden är jag ca 168cm lång💞💞
Liknande annonser
Visa alla
Topp - fest topp. Jätte bra skick! ❤️‍🔥❤️‍🔥
Söt topp  - En söt topp i rosa färg. Säljer för 80kr storlek S
Topp  - Topp från SHEIN
Topp - En topp från Gina
Topp - Oanvänd från nelly
Supersöt topp - Så fin adoore inspirerad blus/topp från Shein, köpt via Sellpy 💗 storlek M
Söt topp - Älskar älskar älskar denna söta!!!!!💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Fortsätt i appen →