Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus med mönster - Sä sött linne/blus som har ett fint mönster köpt i Frankrike! Har dragkedja på sidan som visas på tredje bilden
Vit blus med mönster  - Sjukt snygg blus som jag verkligen älskar men som jag inte använt så mycket, finns inga alls tecken på användning ser helt ut som ny!
Mönster blus  - Trendig topp med svart botten och beige/brun mönster. Hög hals och trekvartsärmar, smockad midja som ger en snygg siluett. Perfekt till jeans eller kjol för en cool look.
Mönstig blus - En superfin mönstig blus med knappar som går ner, vilket gör att man kan ha på sig den på massor av olika sätt. Den är aldrig använd och köpt i Holland så fåtal kan ha likadan.
Mönster blus  - Denna söta blusen köpte jag secondhand och är i bra kvalitet! Använd en gång, säljer då jag inte har användning av den. Den har en knapp där bak i halsen som jag inte hade knäppt på bilden. Skriv för intresse 🤗
Svart blus med mönster  - Ursnygg svart blus från Bonaparte med mönster på kragen och ärmarna⭐️💋Även lite genomskinlig vilket är supersnyggt! Den är storlek 42 men den passar perfekt på mig som vanligtvis har S i storlek. Den sitter inte oversized och passformen är jättefin på mig⭐️
Blus med mönster - Blus med mönster från Only , strl 36 , lånad bild❕❕
Svart blus med prickigt mönster - Säljer en elegant svart blus med prickigt mönster. Blusen har långa ärmar och en v-ringad design. Perfekt för en stilren look.
Blus med mönster
Blus med mönster - 89 Blus med mönster - 90

Blus med mönster

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Stockholm lm
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna blus ifrån Stockholm lm då den inte kommer till användning. På andra bilden ser man lite tydligare vad för mönster och tyg det är. Hör av er vid frågor eller fler bilder!💓

J
J
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart teddyjacka med bälte och dragkedja - Säljer en svart teddyjacka med vit fuskpäls på insidan, bred krage och detaljerade spännen vid ärmsluten. Jackan har dragkedja, bälte i midjan och stora fickor. Perfekt för dig som vill ha en cool och mysig look under kalla dagar.
Svarta fluffiga sandaler från UGG - Ugg fluff yeah tofflor. Supermjuka och fluffiga svarta sandaler från UGG med bred resårrem med logga över hälen. Perfekta för dig som vill ha något riktigt cozy och trendigt på fötterna. Endast använt 2 gånger men lite dammiga
Vit peppermayo klänning i satin med öppen rygg - Kostar €92 på hemsidan + frakt och tull!Superfin klänning från Peppermayo som tyvärr inte passar mig, aldrig använd! Man knyter den i ryggen själv och kan alltså bestämma hur tajt den ska sitta över axeln.
Stickat sett från Gina - Helt slutsålt stickat sett från Gina. Endast använda tre gånger säljer då jag köpt fel storlek. Tröja Xs  Byxor S
Liknande annonser
Visa alla