Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön blus  - Grön genomskinlig blus från zara. Säljer då den inte kommer till användning längre men är i nyskick. Skriv för fler bilder💚
Grön blus - En mörkgrön blus med öppen rygg i så skönt material! Jättebra skick men kommer aldrig till användning 🩷
Grön blus  - Säljer grön blus i M. Säljer för 75❤️
Zara blus grön  - Jättefin blus från zara! I en ljus grön/ salviagrön färg!  Helt oanvänd då jag inte hann lämna tillbaka när den var för stor för min smak!
Grön blus - Säljer denna fina blusen, den sitter bra på mig som är ungefär 160. Bara att dm:a vid frågor eller funderingar!💕
Grön blus
Grön blus - 89 Grön blus - 90

Grön blus

Storlek: M
Kategori: Blusar
Färg: Grön

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Finaste blusen köpt på Fransesca’s i USA 🩷🩷Endast använd en gång! Storlek M men passar S-L då den knyts där bak🩷🩷

Lydia
Lydia
(10)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Missäy blus - Jätte söt. Inga defekter eller så🥰
Fin prickig blus  - Fin prickig blus ifrån Gina Young lös upptill och tajtare där nere. Perfekt nu för nyår!💕💕använd max 4 gånger
Vit blus Zara - Super snygg vit blus ifrån Zara i storlek Xs, säljer då den inte kommer till användning. Slutsåld!
Offshoulder cremefärgad topp - Säljer en snygg offshoulder topp i cremevitt med knyt framtill. Toppen har en axelbandslös design och är gjord i ett mjukt syntetmaterial som sitter bekvämt mot kroppen. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Kan eventuellt tänka mig gå ner i pris
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!
Vit blus från NELLY - Jättefin vit blus, endast använd 3 gånger då den är lite för stor för mig.
Zara blus - Superfin blus ifrån zara, säljs då den inte används längre