Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Blus Vila
Blus Vila - 89 Blus Vila - 90

Blus Vila

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Vila
Färg: Orange

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Så fin blus från Vila i storlek Xs med knytning på ärmarna. Orange/aprikos färg. Säljer pga använder aldrig💖

Sellout💖💖
Sellout💖💖
(34)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orange blus, Vila S  - Orange blus från Vila i stl S. Passar M också.
Elegant blus från Vila - Säljer denna jätte fina blus som passar både till vardags men även till finare tillfällen!
Blus från Vila - Säljer min fina blus från Vila 🤍Broderade detaljer, trekvartsärmar och volanger. Använt skick men fortfarande fin 🤍
vila blus - snygg blus från vila i storlek 34 som motsvarar 34 🙏 knappt använd
Blus från Vila - Superfin blus från Vila💝💝💝 Använd ett fåtal gånger, i fint skick
Vila blus - Säljer en fin svart blus från Vila, jag håller just nu på att rensa ut min garderob och därför säljer jag den. Den är superskön att ha under sommaren och även skitsnygg. Den är använd men inga defekter alls🫶🏼💗
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Trendig Zara blus🩷 - Säljer denna populära Zara blusen som inte säljs längre. Säljer pågrund av att den inte kommer till användning. Den är i storlek M, passar mig som är cirka 169. Den är ungefär aldrig använd så den är i jättefint skick🩷
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.