Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus - Blus från zara, aldrig använd och lappen kvar! Den är i storlek 11-12 men passar mig som har xs/s❤️Krämvit!!
blus - urgullig blus från lager 157! säljer för den inte kommer till användning, endast använd en gång
Blus - Säljer denna söta vita blus från Lindex i storlek 158💗 har använt den 1 gång! Blusen är i nyskick.
Blus - Säljer min fina blus köppt på Gina Tricot för 250kr säljer pga av att den tyvärr inte kommer till användning den ör använd 2 gånger❤️✌🏻
Blus  - Så fin off shoulder blus nu till våren och sommaren! Använd ca 2 gånger så den är i toppskick!
Vit blus, blus, sommar blus  - Oanvänd vit blus, dubbel tyg inuti, trekvarts ärm, superfin nu till sommaren😊
Blus  - Super söt off shoulder svart/vit rutig blus som knappt är använd.
Blus  - En jätte fin blus i stl XXS men den kan vara lite liten i storleken. Den är från Tommy hilfiger och är i super skick!🤌🏼❤️
Söt blus :)
Söt blus :) - 89 Söt blus :) - 90 Söt blus :) - 91

Söt blus :)

Storlek: xs
Kategori: Blusar
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt på Zalando för 429kr :) Läs min bio!

Mikaela Gvardjancic
Mikaela Gvardjancic
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla