Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
2 för 1 söta blusar
2 för 1 söta blusar - 89 2 för 1 söta blusar - 90 2 för 1 söta blusar - 91

2 för 1 söta blusar

Storlek: M
Kategori: Blusar
Färg: Flerfärgad

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två väldigt somriga blusar med tunt material som är ganska genomskinlig (speciellt den svarat)

Tintins secondhand
Tintins secondhand
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blus - Så så fin blus
Blus - Så fin blus nu till höst/ vinter, har slitage under ena volangen men inget som märks när man har på sig!
2 fina blusar  - Väldigt bra skick med fint mönster, köpta på vila
Blus  - Säljer en jättefin randig blus. Den kommer ifrån masai copenhagen. Säljer för 400kr + frakt. Skriv för flera frågor!💕
Vintage blus - GALET UNIK OCH SNYGG vintage blus från Spaderdam! I nyskick! Sidenmaterial. Är så kär i mönstret och hantverket!
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Trendig Zara blus🩷 - Säljer denna populära Zara blusen som inte säljs längre. Säljer pågrund av att den inte kommer till användning. Den är i storlek M, passar mig som är cirka 169. Den är ungefär aldrig använd så den är i jättefint skick🩷
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.