Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Svart blus
Svart blus - 89 Svart blus - 90

Svart blus

Storlek: 36
Kategori: Blusar
Märke: Bubbleroom
Färg: Svart

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En väldigt fin svart blus med blåa blommor på💙

❤️
❤️
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Svart blus med spetsdetaljer - Elegant svart blus med vackra spetsdetaljer på överdelen och en söt rosett i ryggen. Klänningen har en smickrande passform och är perfekt för festliga tillfällen.
Svart blus - Svart blus. Helt oanvänd 🤍
Svart blus - Svart blus med blommor på. Formar sig runt bysten super fint!  Storlek S Plagget finns på fler sidor så kan säljas.
Svart blus - Använt den en gång köpte den i feburari kommer inte till användning därför jag säljer den
Svart kortärmad blus - En svart kortärmad blus i fint material med volanger vid ärmarna. Knappt använd.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Ljusrosa blus med broderade detaljer (ny med prislapp) - Söt ljusrosa blus med broderade blommor och knappstängning framtill. Blusen har långärmade puffärmar och vågig kant nedtill. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som ger en romantisk känsla.