Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Jättefin blus
Jättefin blus - 89 Jättefin blus - 90

Jättefin blus

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Dobber

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supergulliga vit blus med knappar framtill och små blommor och tryck broderade❤️ nyskick, storlek xs

Carolinejendeby
Carolinejendeby
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit blus  - Fin blus från märket Dobber men köpt på MQ. Den är sparsamt använd och i gott skick💕
Blus från Dobber - Säljer min somriga, blommiga blus då jag har vuxit ur den. Har varit min favorit blus. Inte sliten.
Blus  - Så fin off shoulder blus nu till våren och sommaren! Använd ca 2 gånger så den är i toppskick!
Blus - Super snygg blus  med guld knappar med pärlor,  behöver bara ångas upp. Aldrig använd
Vit blus  - Superfin helt ny blus med prickiga detaljer som tyvärr är lite förstor för mig💕💕
Vit blus, blus, sommar blus  - Oanvänd vit blus, dubbel tyg inuti, trekvarts ärm, superfin nu till sommaren😊
Blus - Super populär tröja från Ginatricot, nypris 399, slutsåld i de flesta storlekar🩷
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Ljusrosa blus  - Såå fin vintage ljusrosa blus från odd molly💕
Rosa blus med rosett från zara - Jätte söt blus från zara med en rosett därbakom!!
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp