Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Blus Dry Lake oanvänd
Blus Dry Lake oanvänd - 89 Blus Dry Lake oanvänd - 90 Blus Dry Lake oanvänd - 91

Blus Dry Lake oanvänd

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin duvblå/grå blus från Dry Lake med fina detaljer. Silkigt tyg. Helt oanvänd, lapp kvar. Nypris ca 600 kr.

Annie
Annie
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ny blus, Dry Lake, S - Ny blus med knyt fram i storlek S från Dry Lake. Normal i storleken.  Oanvänd.
Leopard blus från Dry Lake  - Sparsamt använd, svartvit leopard, lite genomskinlig
Oanvänd blus  -  Helt nytt blus 👉Storlek: L 👉Pris: 250:- 👉Lappen kvar 🌱Rökfritt finns kanariefågel hemma
Fin tröja från Dry Lake - Nyskick  ”Osynlig” dragkedja i ryggen  I mesh och spets
Rosa blus från Dry Lake - Diskret leopardmönster och trekvartsärmar. Endast använd en gång.
Vinröd spetströja från Dry Lake - Supersnygg vinröd tröja från Dry Lake med v-ringning och långa utsvängda ärmar. Tröjan är täckt av blommig spets och har dragkedja i ryggen. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig look.
Blus oanvänd - Havsblå blus, oanvänd då den var stor i storleken.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Prickig topp - Fin och söt prickig top/blus. Passar perfekt till sommaren eller fester🤍🤍köpt från plick för 500kr, vet inte vilket märke! Passade inte mig ❣️
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit smockad blus från Nelly - Trendig vit blus med smockad front och volang nertill. Blusen har långärmade puffärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt tyg som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chic look.