Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ed Hardy tröja - Jätte fin ed Hardy tröja som jag köpte här på plick! Säljer för att den inte är min stil längre❤️
Ed Hardy blus - Ed Hardy blus i barnstorlek men passar xs-s. Liten defekt på framsidan i form av svart fläck men som inte noteras om man inte kollar.
Fest topp/ fin topp - Jätte snygg och elegant fin topp
Topp - Världens finaste topp från Gina tricot i ljusblå. Storlek S och är perfekt till fest eller sommar.
Topp - Jätte söt blus topp
Topp - Såå fin volang blus/topp från Only💞 Perfekt till sommaren och i så fint skick🤍🤎
Topp - Säljer min anne field topp i färgen guld💓
Topp - Säljer denna top från H&M, använd ett fåtal gånger och har inga defekter osv.
Ed Hardy topp
Ed Hardy topp - 0 Ed Hardy topp - 1 Ed Hardy topp - 2 Ed Hardy topp - 3

Ed Hardy topp

Storlek: xxl
Kategori: Blusar
Märke: Ed Hardy
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lång tröja, vet inte om det är en klänning egentligen! Mått finns på bilderna, jättemjukt tyg men säljer pga inte min stil

Vide!!!
Vide!!!
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Trekvartsärmad jacka - Rutig jacka med trekvartsärmar, översta knappen saknas!!
Jeansväst  - Vintage och bra skick, strl 36/38
Korsettopp - Randig korsettliknande topp, står 42 men väldigt liten i storlek så kanske mer likt 36/38
Liknande annonser
Visa alla