Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus  - Jätte fin blus från hm! Andvänd 1 gång☺️
Blus - Kommer ej till andvändning 💓
Söt blus - En jätte söt blus som inte är använd med öppen rygg och en knytning i ryggen❤️
Blus  - Blus som ej kommer till användning ❤️
Blus - Säljer denna blus ifrån hm i strlk 40, men skulle säga att den är liten i storlek och mer som en s! Blusen är svart/marinblå! (Första bilden är lånad)
Blus  - Superfin blommig blus.  Blusen har rundad krage med volangkant.
Blus
Blus  - 89 Blus  - 90

Blus

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: H&M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blus i ormskinnsmönster • säljes då den inte kommer till använding • använd 2 gånger• Strl M

EMILIA
EMILIA
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Topp - Ny topp från lvcilia
viral gina topp - säljer denna superfina blusen från gina, använd fåtal gånger! ganska liten i storleken speciellt om man har större byst❤️
Ljusrosa volangblus med kort ärm - Söt ljusrosa blus i transparent material med volangdetaljer längs ärmar och urringning. Blusen har v-ringning och knyt framtill, samt korta ärmar med volanger för en romantisk look.
Vit blus från NELLY - Jättefin vit blus, endast använd 3 gånger då den är lite för stor för mig.
Ljusblå långärmad blus - Säljer en så söt blå volangblus från Zara. Storlek S och i perfekt skick💗
Nelly topp - Jättefin topp från Nelly helt ny med prislapp kvar  som passar perfekt till jul!❤️
Svart Volanglinne - Snyggt svart linne med v-ringad design och volangdetaljer. Perfekt för en stilren look. Den har axelband.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!