Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Fin somrig blus
Fin somrig blus - 0 Fin somrig blus - 1

Fin somrig blus

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Lindex
Färg: Blå
Skick: Bra skick

59 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusblå blus utan ärmar och fin krage

Astrid Jarneving
Astrid Jarneving
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Somrig topp/blus💞 - Turkos och somrig topp/blus med glitter. 💗🫧Jag själv har klippt den kortare!
Somrig blus💓 - Super fin från Lindex!!💓 Aldrig använd
Somrig blus - En blå vit randig blus i strl M som har broderi på armarna. Väldigt söt och använd max 1 gång!🤍
Somrig blus - Fin blus i en fin korall blå färg. Passas bra til sommaren.
Somrig blus 🌼 - Gullig blus ifrån Lindex 💛🌼
Somrig blus med volanger - Fin blus med volanger och vackra trekvartsärmar. Knyts på två ställen fram, kan öppnas helt som en kofta. Sparsamt använd, fint skick utan defekter 🌸
Somrig blus 🌼 - Supergullig, somrig blus 🩵Den kommer tyvärr inte till användning
Somrig blus  - En blommig blus från Lindex som är perfekt t sommaren. Den är i strl 170 och sitter jätte fint på. Säljes för den inte kmr t användning. Använd ett fåtal ggr.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Ljusrosa blus  - Såå fin vintage ljusrosa blus från odd molly💕
Rosa blus med rosett från zara - Jätte söt blus från zara med en rosett därbakom!!
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Zara topp - Jättefin festtopp från zara med gulddetaljer, använd 1 gång.💞💞
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp