Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Blus från Gap
Blus från Gap - 89 Blus från Gap - 90 Blus från Gap - 91

Blus från Gap

Storlek: XS
Kategori: Blusar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesöt röd blus från Gap som är köpt i London❣️ Använd 1 gång och är som ny. Köparen står för frakt.

sellout
sellout
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blus från Gap - Broderad blus från Gap, den är i barnstorlek xxl men passar xs. Köparen står för frakt💓
GAP blus - Oanvänd GAP blus. Storlek XXl i barnavdelningen så passar xs/xxs. Fin ljusblå färg med fina volanger nertill. Perfekt till skolavslutning💗
Blus från GAP - Så så fin blus från ett bra märke o i bra kvalite
Gap blus - Blus/topp ifrån Gap, nyskick😊
Gap blus! - En jätte fin blus från gap kids i storleken L. Fina volanger och en skön tröja. Är tyvärr för liten för mig så därför säljer jag. Den är i nyskick och har knappast används. Inga defekter. Den är i storleken L kids som sagt så ungefär 146/152
Gap blus  - Super fin blus från gap!
Blus  - Röd och svart rutig blus. Säljer pga stor garderobrensning. Kika gärna på mina andra annonser, säljer mycket. Samfraktar gärna:)
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit spetsblus från Zara - Supersöt vit blus från Zara med långa ärmar och vackra spetsdetaljer. Blusen har volanger framtill och är stickad i ett luftigt material som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.