Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit broderad blus med puffärm - Säljer denna trendiga Superfina vit blusen från gina tricot som är slutsåld, storlek m helt ny med prislapp kvar liten i storleken skulle jag säga . Blusen har broderade blommor och hålmönster. Blusen har långärmade puffärmar, knappar framtill och en söt vågig kant vid halsringningen.
Vit blus med puffärm och knytning - Supersöt vit blus med puffärmar och två knytningar framtill. Från ginatricot i storlek s och är en perfekt sommarblus!💕nyköpt för 360kr
Vit blus med puffärm och knytning - Supersöt vit blus med puffiga korta ärmar och två knytband framtill som ger en trendig look. Blusen har en öppen detalj framtill och en mjuk, lätt struktur.
Vit blus med puffärm och struktur - Säljer en vit blus med fyrkantig ringning och puffiga korta ärmar. Toppen har en markerad midja och ett lätt strukturerat tyg som ger en cool look. Passformen är normal och blusen har en flowy volang nedtill. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer.
Vit romantisk blus med puffärm - Supersöt vit blus med breda puffärmar och knappar framtill. Blusen har fina spetsdetaljer och transparenta partier på överdelen. Tillverkad i ett lätt, luftigt tyg som ger en romantisk känsla. Perfekt för dig som gillar vintage vibes och unika detaljer. Xs från Gina Tricot. Relativt ny men kommer inte till användning.
Vit blus med knyt och puffärm - Supersöt vit blus med kort puffärm och två knyt framtill. Blusen har en volang nedtill som ger en luftig och romantisk känsla. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Köpte den för 229. Helt oanvänd🩷
Blus med puffärmar och knytning - Söt vit blus från Gina, som bara har använts en gång! Blusen har fina puffärmar och en fin knytning där bak!😍
Blus med rosetter och puffärmar  - Knytningar, superfin och bra kvalitet! Inga fläckar eller defekter
Pepitarutig blus med puffärm
Pepitarutig blus med puffärm - 89 Pepitarutig blus med puffärm - 90

Pepitarutig blus med puffärm

Storlek: Medium
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sötaste blusen från Gina Tricot rosa och vit rutig

Vasa1
Vasa1
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Röd blus - Säljer en fin röd blus från Gina Tricot i storlek Xs. Blusen är endast använd en gång och är i mycket gott skick, nästan som ny. Den har en snygg passform och passar perfekt både till vardags och fest. Ett fräscht plagg som enkelt kan matchas med både jeans och kjol. Nu till salu eftersom den inte kommer till användning hos mig.❤️✨
Vit blus med trekvartsärm - Super sött tröja från hm
Blus från Zara - Säljer denna supersöt blus från Zara❤️endast använd en gång
Vit broderad blus med knappar - Säljer denna slutsålda blusen från Gina, då den inte passa mig
Blus  - Säljer denna gulliga blå randiga blusen!!!!
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞
Populär h&m body  - Populär slutsålda h&m body i S! Nästan aldrig använd 💓