Alla kategorier > Blusar
Söt blus
Söt blus  - 89 Söt blus  - 90

Söt blus

Storlek: XXS
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna super söta blusen då den inte kommer till användning❤️

Sigrid Simonsson
Sigrid Simonsson
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fin blus - Fin Gina Tricot blus. Aldrig använd med prislapp på.
blus - säljer denna jättesöta blus, andvänd max 3 gånger.
Blus - Säljer min fina blus köppt på Gina Tricot för 250kr säljer pga av att den tyvärr inte kommer till användning den ör använd 2 gånger❤️✌🏻
Blus - Blus från Gina Tricot. Strl 170, men passar även XS. Tryck gärna på ”köp”.
Söt blus  - Säljer denna fina blus från gina då jag redan har en exakt likadan. Inga defekter och i nyskick 💓 pris går att diskutera
Söt blus  - Säljer min fina blus från Gina, köpte för 200 kr på Ullared men säljer den för 150❤️( pris kan diskuteras) den är helt oanvänd så den är i nytt skick ❤️skriv för fler bilder
Blus - Jättefin blus i nyskick! bara använd kanske 2 gånger 🙏
Blus - Genomskinlig blus, perfekt att ha över ett linne för att göra de extra! Köparen står för frakten❣️❣️
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Volang topp - Säljer dessa super gulliga toppen från Gina🫰🏼🫰🏼
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Fin polka dot blus  - Perfekt till lite festligare tillfällen med går också att klä ner och ha till vardags.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.