Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Volang Topp
Volang Topp - 89 Volang Topp - 90

Volang Topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygg volang topp perfekt till ex ett par shorts!

Natalia Löderup
Natalia Löderup
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fin volang topp! - Säljer denna fina topp pga dålig användning för den är för stor. Jätte fin ljusblå färg! Bra skick!!💓
Volang Topp - Jättefin
Jättefin blå topp med volang  - Gullig topp med volang från Zara i storlek S. Jättefin blå färg som passar så bra nu till sommaren💙
 Zara topp med volang  - Jätte fin blå zara topp med volang. Har knappt använt. Skriv vid fler frågor
Ljusblå volang topp från Zara - Söt ljusblå topp från Zara med broderade detaljer och volang nedtill. Storlek 140 men passar mig som brukar bära XS. Toppen har korta ärmar och en knapp i nacken. Perfekt för en somrig look! 💙
Ljusblå offshoulder topp med volang - Supersöt ljusblå topp med offshoulder och smala axelband som knyts. Volang upptill och smockad nederkant ger en chill och feminin vibe. Perfekt för varma dagar och sommarhäng. Mjuk bomullskänsla och luftig passform.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
YAS blus  - Populär YAS topp!
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.