Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Säljer denna fina topp från HM
Säljer denna fina topp från HM - 89 Säljer denna fina topp från HM - 90 Säljer denna fina topp från HM - 91

Säljer denna fina topp från HM

Storlek: XXS
Kategori: Blusar
Märke: H&M

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd max 2 ggr. Väldigt fin, passar mig som är xs. Grattis frakt 💞 pris kan diskuteras

Maya_axelsson
Maya_axelsson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hm topp - Jättesöt vit hm topp. Säljer pga ingen användning. Skriv för egna bilder🤍
Hm topp - Superfin topp ifrån hm som inte säljs längre! Storlek xxs men passar nog xs också💕inga defekter
Hm topp - Aldrig använd endast provad
Hm topp - Volang blus från hm💕
Topp från HM - Säljer en super fin topp från h&m som jag aldrig använt, har dock inte kvar lappen då jag trodde den skulle komma till användning, för fler bilder är det bara att höra av er💕
Hm topp - Har ett litet hål vid ena armhåla, skriv för fler bilder
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Prickig topp - Fin och söt prickig top/blus. Passar perfekt till sommaren eller fester🤍🤍köpt från plick för 500kr, vet inte vilket märke! Passade inte mig ❣️
Vit smockad blus från Nelly - Trendig vit blus med smockad front och volang nertill. Blusen har långärmade puffärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt tyg som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chic look.