Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Fest topp
Fest topp - 89 Fest topp - 90

Fest topp

Storlek: 36
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Svart

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fest topp i satin!!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Pärlörhängen  - Oanvända örhängen som jag köpte på glitter för ett tag sedan💗💗
Örhängen  - Väldigt fina örhängen som jag fått, dom är tyvär inte min stil riktigt💗dom är helt oanvända
Tröja  - Super fin tröja som jag köpt från Lindex, den kostade 499 och jag har endast andvänt den en gång.
Stickad tröja  - Cool tröja som jag köpte på mango för nåra år sedan men den har aldrig riktigt andvänts❤️❤️
Topp  - Super söt linne/topp som är perfekt till sommaren, det är i linne. Jag köpte det secondhand o har inte andvänt de en ända gång, man ser inte att de är använt sedan innan💗💗fråga gärna om du har några funderingar. Köpte de för 150
Disel jeans  - Snygga Disel jeans som jag köpt secondhand❤️❤️dom har blivit alderöes för stora så lär tyvärr sälja dom❤️
Liknande annonser
Visa alla
Fest topp - En festlig blus från H&M i svart med vita ränder och korsad rygg.🖤
Fest topp - Svart topp ifrån h&m som man kan ha till fest eller till vardags, mycket bra skick
Fest topp - Säljer denna toppen som är perfekt till fest, glittrigt material och i toppen skick!💕💕💕💕🫶🏼🫶🏼💕💕
Fest topp - Använd på nyår! Skit cool topp
Fest topp! - Prickig fest topp!💕
Festlig topp  - Snygg festlig topp, med glitter på. Storlek S i ny skick. Från HM. Rensar ut så kom med bud 🤗
Fortsätt i appen →