Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Hm blus
Hm blus - 89 Hm blus - 90

Hm blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Svart

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Blus från H&M. Super skön och perfekt till sommaren🌸🫶🏼

Mbaecklund
Mbaecklund
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hm blus - Jätte fin blus från hm som passar som en festtopp🥰🥰
Snygg och söt blus från HM - Väldigt bra skick aldrig användt då jag inte tycker om den. Den går att styla bra till som t.ex Jeans vad som helst för färger men passar bäst med färgen mörkblå.
Hm blus - Köptes för 299 säljs för 149
Blus Hm - Super fin blus från HM som endast är använd 1 gång
HM blus - Höft lång plisserad blus från HM som jag säljer då den inte kommer till någon användning. Den har knytband på kragen samt en knapp längst ner på bägge ärmarna. Använd ett fåtal gånger, fint skick. Hör av dig vid frågor💞
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Prickig topp - Fin och söt prickig top/blus. Passar perfekt till sommaren eller fester🤍🤍köpt från plick för 500kr, vet inte vilket märke! Passade inte mig ❣️
Vit smockad blus från Nelly - Trendig vit blus med smockad front och volang nertill. Blusen har långärmade puffärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt tyg som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chic look.