Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardprint blus  - Säljer denna superfina blus aldrig använt och passar s/m 💘💘💘lite genomskinligt men supersnyggt med ett linne under också, man kan ändra storleken runt halsen med hjälp av en Knut💫💘
Blus i linne - Fin blus i linne men volanger💗 använd endast en gång💗
Blus i satin  - En jättefin kroppad blus i satin som är i nyskick, endast använt två gånger. Knappar på ärmarna och knyte högst upp i ryggen’
Blus i blomtryck - Urgullig blus med puffärmar. Det går att experimentera lite med snörena, beroende på hur man vill att den ska sitta.
Blus i linmix - Jätte fin blus, aldrig använd. Trekvarts armar, vita sträck längst ner som en detalj.
Blommig offshoulder blus i pastell - Söt offshoulder blus med färgglatt blommönster i pastellfärger som rosa, gul, blå och grön.
Blus i leopardprint
Blus i leopardprint - 0 Blus i leopardprint - 1 Blus i leopardprint - 2 Blus i leopardprint - 3 Blus i leopardprint - 4

Blus i leopardprint

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd men prislapp bortklippt. Halvtransparent

Linda Sjöström
Linda Sjöström
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit ribbad långklänning - Säljer en elegant vit långklänning med ribbad struktur och omlottdetalj upptill. Klänningen har en figurnära passform och är ärmlös, perfekt för sommarens tillfällen. Materialet känns mjukt och följsamt mot kroppen. Sömmen vid dragkedjan har gått upp lite men går att fixa m nål och tråd
Rosa volangkjol med prickigt mönster - Supersöt kort rosa kjol med flera lager volanger och diskret prickigt mönster. Storlek 146/152 men passar XS (personen på bilden är 170cm)
Ljusrosa blommig volangklänning - Supersöt kortklänning i ljusrosa med småblommigt mönster i blått. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa, transparenta ärmar. nappt använd! Möjligen ngn tråd som ”dragit sig” som det blir i den här typen av material. Men inget som är tydligt.
Puma Evospeed Electric löparskor - Snygga Puma Evospeed Electric löparskor med vit ovandel, svarta detaljer och silvrig sula med metallspikar. Perfekta för friidrott och sprint. Färgen har skavts av lite framtill samt bak på hälen men annars mkt bra skick
Vit prickig volangklänning - Supersöt axelbandslös kort klänning i vitt med svarta prickar och flera volanglager. Perfekt för sommarens varma dagar och har en luftig, flowy känsla.
Beige blus med spetsdetaljer - Romantisk beige/cremefärgad blus i tunn chiffong med långärmade puffärmar och vackra virkade spetsdetaljer över bröst och axlar. Blusen har en lös, flowy passform och knäppning bak i nacken. Perfekt för dig som gillar en bohemisk och feminin stil. Finns en fläck på ärmen som knappt syns. Blusen är ny med prislapp
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och snygg knytdetalj i sidan. Toppen har en rund halsringning och är i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look.
Persikofärgad blus med puffärm - Ny med prislapp! Superfin persikofärgad blus med stora puffärmar och vackert blommigt mönster i jacquardtyg.
Grå hoodie med tryck på ryggen - Snygg grå hoodie.
Liknande annonser
Visa alla