Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Ljusgrön sommartröja
Ljusgrön sommartröja - 89 Ljusgrön sommartröja - 90

Ljusgrön sommartröja

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Oliv

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt på H&M för 199kr och är i storlek XS. Eftersom materialet och banden är väldigt stretchiga så passar tröjan allt ifrån XS till M

Emelie söderberg
Emelie söderberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa sommartröja  - Fin ljusrosa somrig långärmad tröja 💕 perfekt nu inför sommaren! Knappt använt, så den är i super bra skick.
Tunn sommartröja - Använd 1 gång, väldigt bra skick. En tunn skön tröja. Säljer den för att jag inte har använt den mycket.
sommar tröja  - snygg grön sommar blus
Sommar tröja - Genomskinlig coqette vit tröja med snörning
Sommar tröja - Jag säljer för den e liten för mig
☀️Sommartröja☀️ - Jag säljer denna superfina sommartröjan eftersom den tyvärr har blivit för liten
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Prickig topp - Fin och söt prickig top/blus. Passar perfekt till sommaren eller fester🤍🤍köpt från plick för 500kr, vet inte vilket märke! Passade inte mig ❣️
Vit smockad blus från Nelly - Trendig vit blus med smockad front och volang nertill. Blusen har långärmade puffärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt tyg som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chic look.