Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blouse  - Inte så bra kvalite.
Blouse  - Överdelen och kjolen säljs separat. Kan användas som ett sett men ser också fint ut separat. Nytt skick. Storlek M men passar även för S. Priset kan diskuteras
Maddy blouse  - Super snygg top från design by si, använd fåtal gånger sä i jätte fint skick, ny pris 395 kr💕
Maddy blouse - Säljer nu min jättefina Maddy blouse från Design by si. Den är inte använd mycket och i jättebra skick. Nypris är ca 400kr. Den är i storlek M/L men passar perfekt på mig som har S i vanliga fall💙
Flowy Blouse - Cute Blouse, Size S
Autumn Blouse  - Like new wounderfuk classic blouse - great for the job.  Golden details at the arm  Viscose alike - but I cut the material labels.
Blouse  - Pris kan prutas. Jag är 160cm för referens.
Holister Blouse
Holister Blouse - 89

Holister Blouse

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Holister
Färg: Blå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Holister Blouse

Mimmi Sollevi
Mimmi Sollevi
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkgröna slim byxor med hög midja - Snygga mörkgröna byxor med slim passform och hög midja. Byxorna har klassiska fickor fram och bak samt stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för en stilren look.
Svarta bootcut jeans - Säljer ett par svarta bootcut jeans med klassisk femficksdesign och knappgylf. Jeansen har en något utsvängd passform nertill och är perfekta för dig som gillar en tidlös stil.
Svarta boots med Union Jack-mönster - Säljer ett par svarta boots med snörning och Union Jack-flagga i rött, vitt och blått på tån. Skorna har högre skaft och klassisk rund tå. Perfekta för dig som vill sticka ut med en unik stil!
Mörkgröna slim byxor med guldknapp - Snygga mörkgröna byxor med slim passform och hög midja. Byxorna har guldknapp och dragkedja framtill samt fickor både fram och bak. Perfekta till vardags för en stilren look.
Cargopants i camouflage med slitningar - Säljer ett par tighta cargopants i camouflage-mönster med slitna detaljer och råa benslut. Byxorna har fickor framtill och är perfekta för en cool och avslappnad stil.
Svarta boots med Union Jack-mönster - Säljer ett par svarta boots med snörning och Union Jack-flagga i rött, vitt och blått på tån. Skorna har högre skaft och klassisk rund tå. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik stil!
Vit t-shirt med bandtryck Thrill Seeker - Snygg vit t-shirt med tryck i rosa och svart framtill. Motivet föreställer en konsertscen med texten 'THRILL SEEKER' och 'NEW YORK TOUR 1980'. Klassisk passform och rund hals, perfekt för dig som gillar bandtröjor och retrostil.
Rosa t-shirt med text Burgers + Fries - Rosa t-shirt med svart tryck där det står 'BURGERS + FRIES' på framsidan. T-shirten har korta ärmar och är tillverkad i ett mjukt material med små svarta prickar i tyget. Perfekt för dig som gillar chill och streetstyle.
Ribbad vinröd top Holister  XS - Supersnygg vinröd ribbad top från Hollister med kort ärm och snörning vid halsen. Figurnära passform och mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en enkel men trendig stil.
Liknande annonser
Visa alla