Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Ur ringad tröja
Ur ringad tröja  - 89 Ur ringad tröja  - 90 Ur ringad tröja  - 91

Ur ringad tröja

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Kappahl
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick, lite skrynklig men det går bara att stryka💕

Isabelle Nilsson
Isabelle Nilsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
långärmad V ringad tröja  - Så fin tröja med bra passform! Väldigt bra basplagg eftersom den går att klä upp, och ner❣️ Den är i nyskick❤️
Ur söt topp  - Super söt vit blus från Lovie & Co
Vit v-ringad blus från KappAhl - Stilren vit blus från KappAhl med v-ringning och långa ärmar. Blusen har dubbla lager nertill som ger en snygg detalj och ett luftigt fall. Perfekt för dig som gillar en enkel men elegant look.
V-ringad tröja  - Randig tröja från NAKD storlek xs. Använd en gång
Rosa v-ringad tröja - Snygg tröja från Gina, storlek xs❣️
V-ringad - Säljer en svart V-eingwd topp i strl S ifrån Lager 157. Köparen står för frakten🤍
Vit v-ringad tröja - En vit v- ringad tröja, i storlek S. (Ny skick) aldrig använd  bara testad, därav lapp saknas💓
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Rosa blus med rosett från zara - Jätte söt blus från zara med en rosett därbakom!!
Ljusrosa blus  - Såå fin vintage ljusrosa blus från odd molly💕
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞