Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Vinröd knyttröja
Vinröd knyttröja - 89 Vinröd knyttröja - 90 Vinröd knyttröja - 91

Vinröd knyttröja

Storlek: Xs
Kategori: Blusar
Märke: AMISU
Färg: Vinröd

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig andvänt har dock en liten fläck på sig kan skicka bild om man vill se

Polly
Polly
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Knyttröja - Säljer min älskade blus från bikbok då den aldrig kommit till användning. Den har lite puffärmar och knyts i mitten🤍 Och vad jag vet säljs den inte längre!  Köpt för 300kr🩵
Ljusrosa knyttröja - Jättefin ljusrosa tröja som lämnar det öppet vid magen. Man kan låta banden hänga eller knyta en fin rosett. På bilderna syns inte färgen så bra men i verkligheten är tröjan mer ljusrosa. Nypris:399kr Prislappen är på.🫶🏻🫶🏻
Mörkblå knyttröja - Säljer denna fina mörkblå tröjan som lämnar det öppet vid magen. Den har två band som man kan låta hänga eller knyta en fin rosett med. Nypris:399kr Nyskick💗🫶🏻
Blus, vinröd  - Guldknappar. Bra skick. Har snörning som man kan göra rosett
Vinröd blus  - En vinröd blus från lager 157! I stolek Xs, knappt använd!
Vinröd blus - Vinröd blus från MQ
Knyt tröja  - Aldrig använt så den är helt ny
Vinröd blus  - Vinröd satin blus från other stories. Trendig färg. Storlek 40 men skulle säga absolut mer som S/36.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Svart Cardigan med knappar  - Jätte fin v ringad tröja. Och den är som helt ny
Svart blus med volangärmar - Stilren svart blus med breda volangärmar och smockad midja som ger en snygg siluett. Blusen har rund halsringning och är tillverkad i ett lätt, luftigt tyg som ger en skön känsla. Perfekt för att lyfta din outfit med en trendig touch. Säljer för jag köpte på plick å den passade int💞💞
Vit puffärmad blus med snörning - Trendig vit blus med puffärmar och snörning i sidorna som ger en snygg korsettkänsla. Blusen har v-ringning
Vit broderad blus med ballongärm - Säljer denna super fina blus! Som helt slutsåld...om någon har hel ny S kan jag gå med på byte! Har enbart testat prislapp kvar!
Vit volangblus från NA-KD - Söt vit blus från Zara med volangdetaljer längs ringningen och prickigt strukturmönster i tyget. Blusen har korta ärmar och lätt v-ringad hals. Tillverkad i ett tunt, luftigt material som ger en romantisk känsla.
volangblus - no brand/size/material indicated  bought second hand, never worn by me, has some very slight discoloration by the armpits but not noticeable when you wear it
Vit blus med broderade detaljer - Snygg vit blus med broderade mönster och knappar framtill. Blusen har lång ärm med lätt puff och resår vid ärmslut samt ståkrage. Tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en romantisk känsla.
snygg fest topp - Säljer en vit croppad topp med djup v-ringning och vackra spetsdetaljer. Toppen har breda axelband och är figurnära med fina spetsmönster över hela plagget. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look.