Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Långärmad topp
Långärmad topp - 89 Långärmad topp - 90

Långärmad topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Röd

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Blus/topp, köpt här på plick, men jag har bara använt den en gång. Väldigt bra skick🫶🏼

Tindra Vaittinen
Tindra Vaittinen
(29)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Långärmad topp  - Storlek M men rätt så stretchig.
Långärmad topp - Denna är från Bikbok, har aldrig använt den så den är helt som ny. Supergullig, köpte den för 300kr. Mer grå aktig i verkligheten, färgen är super fin.
Långärmad topp - Ribbad topp från Forever 21 💕
Långärmad topp - Fin vit långärmad topp med ”ribbad” vid bysten, använd ungefär 4-5 gånger men är i jätte fint skick🤍
Långärmad topp - Så fin långärmad topp från H&M. Kannor använd.
Röd långärmad topp med rund hals - En enkel och snygg röd långärmad topp med rundad halsringning. Modellen är figurnära och passar perfekt till jeans eller kjol. Tunt och mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för lager-på-lager under hösten eller våren. Strykas kan fixas innan toppen skickas! :)
Mörkröd långärmad topp Rock Rebel - Säljer en mörkröd långärmad topp från Rock Rebel med svarta fleur-de-lis broderier på framsidan. Materialet är mjukt och stretchigt, med ett coolt mönster i svart som ger en edgy vibe.
Röd långärmad topp med knyt - Säljer en snygg röd långärmad topp med bred v-ringning och knyt framtill. Modellen är figurnära och har en cool detalj med knuten som ger extra stilpoäng. Materialet känns mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar att sticka ut med färg.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Blommig volangblus från Zara  - Superfin blus i ett rosa/lila/grönt blommigt mönster med volangdetaljer och knyt framtill. . Blusen har långa och vida ärmar och ett luftigt tunt, lätt transparent tyg, perfekt för sommaren.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd